Zadzwoń +48 533 622 473, +48 508 224 666
Jesteśmy do Twojej DYSPOZYCJI CAŁĄ DOBĘ

Alimenty-ukrywanie dochodów

Alimenty-ukrywanie dochodów

Alimenty. W życiu często bywa tak, że małżeństwa się rozpadają. Sprawa trafia do sądu. Jest orzeczony rozwód oraz alimenty jakie ma ojciec płacić na swoje dzieci. Jednakże jak pokazują statystyki bardzo wielu alimenciarzy nie płaci swoich zobowiązań na dzieci, gdyż twierdzą, że nie mają dochodów.

Wszyscy Ci, którzy są zobowiązani do płacenia alimentów, wypracowali sobie kilka bardzo ciekawych sposób by tego nie robić. Po pierwsze, pracują bez umowy o pracę czyli na “czarno”. Wiedza, że jeżeli nie będą mieli dochodów to nikt ich nie zmusi do płacenia alimentów. Po drugie, proszą swojego szefa o znaczne zaniżenie dochodów. Dzięki temu, na rozprawie sądowej mogą powiedzieć, że sami za mało zarabiają. Innym sposobem jest przepisanie swojego majątku na inną osobę w rodzinie. Jak nic nie mają to nie mają z czego płacić prawda? Najgorsi są chyba jednak Ci, którzy wyjeżdżają za granicę, a tam nie otrzymują żadnego dowodu na to, że mają jakieś dochody.  Trzeba jednak przyznać, że w są tą bardzo sprytne metody uniknięcia płacenia alimentów.

 W tych wszystkich sytuacjach przyda się pomoc detektywa. Na Wasz polecenie sprawdzi on, czy rzeczywiście ojciec nie ma żadnych dochodów. Sprawdzi wszystkie możliwe warianty. Jeżeli będzie trzeba detektyw to pojedzie za ojcem Waszych dzieci nawet poza granice naszego kraju.  Jeżeli okaże się, że jednak jesteście Wy i sąd oszukiwani, to dostaniecie na to mocne dowody, dzięki którym uda się Wam wywalczyć to, że Wasz dziecko będzie jednak otrzymywać należące się mu pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu z nami

https://agencjabahar.pl/

Zadzwoń