[block_title title=”Biuro detektywistyczne ceny usług dla osób prywatnych:”]Ile kosztuje detektyw i jakie formy pomocy oferuje dla osób prywatnych? Agencja postara się pomóc w przypadku każdej kwestii z którą zwróci się do niej klient i dostosować formę działania do indywidualnych potrzeb każdej sytuacji. Jednak ze względu na częstotliwość świadczenia różnego rodzaju wsparcia wyróżniliśmy dla Państwa klika rodzajów usług:[/block_title]
 • Poszukiwanie dowodów zdrady – od 1200zł

Jedne z najczęstszych zleceń dla prywatnych agencji detektywistycznych. Zdrada to nie przestępstwo, jest jednak moralnym oszustwem, które prowadzi do rozpadu związku i zniszczenia relacji nie tylko między partnerami, ale również w całej rodzinie. Z tego względu oferujemy pomoc w jej wczesnym wykryciu, lub eliminacji niepokojących podejrzeń, które mogą mieć negatywny wpływ na kontakty w związku.

 • Poszukiwanie osób zaginionych – od 4000zł

Instytucje państwowe często bagatelizują problem zaginięcia lub możliwości porwania, lub z powodu ograniczonych środków nie podejmują zbyt intensywnych wysiłków poszukiwawczych. Zastąpią ich pracownicy naszej agencji, nawet w przypadkach mających miejsce wiele miesięcy wcześniej.

 • Obserwacja osób – od 1000zł

Może dotyczyć np. podejrzanych o popełnianie przestępstw, ale również np. członków rodziny w celu ich ochrony. Zapewnia stały nadzór i gromadzenie kompleksowych informacji o obserwowanym.

 • Ustalenie majątku danej osoby – od 1500zł

Usługa pożyteczna przy procesach rozwodowych czy zawieraniu umów, eliminuje możliwość oszukania klienta.

 • Prowadzenie spraw spadkowych – od 1200zł

Często łączy się z usługą dot. ustalenia majątku. Służy m.in. ujawnieniu podstępów w celu wyłudzenia udziałów przy spadkobraniu.

[block_title title=”Biuro detektywistyczne ceny usług dla firm:”]Ile kosztuje detektyw i jakie formy pomocy oferuje dla przedsiębiorców? Zakres pracy pomocy detektywistycznej pomaga wyeliminować nieprawidłowości w działaniu firmy, wykryć oszustwa pracowników czy wspólników czy chroni przed nieuczciwą konkurencją w szczególności poprzez:[/block_title]
 • Kontrolę partnerów handlowych i wspólników – od 1000zł

Służy zazwyczaj ustaleniu płynności finansowej i uczciwości kontrahentów.

 • Weryfikację pracowników – od 500zł

Umożliwia wykrycie sprawców kradzieży w firmie czy próby zdobycia nienależnych świadczeń.

 • Sprawdzanie legalności dokumentów –od 500zł

Pozwala na uniknięcie wyłudzeń poprzez nieuczciwe klauzule lub podszywanie się pod urzędników lub przedstawicieli firm.

 • Tropienie nieuczciwej konkurencji- od 2000zł

Prowadzi do wykrywania i zapobiegania szkodliwym dla klienta praktykom marketingowym czy handlowo-usługowym.

 • Monitorowanie GPS – od 500zł

Służy np. wykryciu korzystania z aut służbowych dla celów prywatnych

 • Pozyskiwanie informacji – od 500zł

We wszelkim wymaganym dla prowadzenia firmy zakresie.

[block_title title=”Czynniki wpływające na koszty oferowanych usług:”]

Każda sprawa jest indywidualna i wymaga odmiennego nakładu sił i środków. Różnią się one także trudnością. Wymagają w szczególności zróżnicowanego poziomu doświadczenia zdobytego przez pracowników podczas praktyki zawodowej w policji, zespołach dochodzeniowych czy służbach wywiadowczych. Dlatego możliwe jest podanie jedynie uśrednionych stawek, które wynoszą ok. 150zł za godzinę pracy detektywa, oraz ok. 1000zł za cały dzień.

[/block_title]

Zadzwoń