Detektyw cennik dla osób prywatnych

B

iuro detektywistyczne ceny usług dla osób prywatnych. Ile kosztuje detektyw i jakie formy pomocy oferuje dla osób prywatnych? Agencja postara się pomóc w przypadku każdej kwestii z którą zwróci się do niej klient i dostosować formę działania do indywidualnych potrzeb każdej sytuacji. Jednak ze względu na częstotliwość świadczenia różnego rodzaju wsparcia wyróżniliśmy dla Państwa klika rodzajów usług:

Ważnym czynnikiem, który będzie miał wpływ na cenę usługi, będzie doświadczenie i wykształcenie kadry. Jeśli zależy nam na profesjonalizmie, warto zainteresować się agencjami, w których detektywami są ludzie z doświadczeniem w policji, zespołach dochodzeniowych lub służbach wywiadowczych. Im bardziej doświadczona i profesjonalna kadra, tym większe koszty.
Bogate doświadczenie jest jednak często kluczowe dla rozwiązania sprawy – dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Detektyw cennik. Koszty, które poniesiemy przy zatrudnieniu detektywa, są zawsze sprawą mocno indywidualną. Uzależnioną od charakteru zlecenia. Zależą przede wszystkim od ilości użytych środków, aut, sprzętów, zaangażowania odpowiedniej ilości detektywów w całą sprawę oraz czasu, jaki trzeba będzie poświęcić.

Poszukiwanie dowodów zdrady – od 1200zł

Jedne z najczęstszych zleceń dla prywatnych agencji detektywistycznych. Zdrada to nie przestępstwo, jest jednak moralnym oszustwem, które prowadzi do rozpadu związku i zniszczenia relacji nie tylko między partnerami, ale również w całej rodzinie. Z tego względu oferujemy pomoc w jej wczesnym wykryciu, lub eliminacji niepokojących podejrzeń, które mogą mieć negatywny wpływ na kontakty w związku.

Obserwacja osób – od 1000zł

Może dotyczyć np. podejrzanych o popełnianie przestępstw, ale również np. członków rodziny w celu ich ochrony. Nasze biuro detektywistyczne Szczecin zapewnia stały nadzór i gromadzenie kompleksowych informacji o obserwowanym.

Ustalenie majątku danej osoby – od 1500zł

Usługa pożyteczna przy procesach rozwodowych czy zawieraniu umów, eliminuje możliwość oszukania klienta.

Prowadzenie spraw spadkowych – od 1200zł

Często łączy się z usługą dot. ustalenia majątku. Służy m.in. ujawnieniu podstępów w celu wyłudzenia udziałów przy spadkobraniu.

Biuro detektywistyczne- cennik dla firm

B

iuro detektywistyczne ceny usług dla firm. Ile kosztuje detektyw i jakie formy pomocy oferuje dla przedsiębiorców? Zakres pracy pomocy detektywistycznej pomaga wyeliminować nieprawidłowości w działaniu firmy, wykryć oszustwa pracowników czy wspólników. Innymi słowy, chronimy przed nieuczciwą konkurencją w szczególności poprzez:

Patrząc na cenniki polskich agencji detektywistycznych możemy jednak podać, ile w przybliżeniu wynosi koszt wynajęcia detektywa. Uśredniając rynkowe wyniki, za godzinę pracy detektywa w Szczecinie zapłacimy 150 zł, za cały dzień zaś – około 1000 zł.

W drugim przypadku należy jednak wziąć pod uwagę liczbę przepracowanych podczas danego dnia godzin. Która będzie niezbędna do zakończenia zlecenia. W końcu roboczy dzień detektywa nie zawsze trwa ,,regulaminowe” 8 godzin.

Kontrola partnerów handlowych i wspólników – od 1000zł

Służy zazwyczaj ustaleniu płynności finansowej i uczciwości kontrahentów.

Weryfikację pracowników – od 500zł

Umożliwia wykrycie sprawców kradzieży w firmie czy próby zdobycia nienależnych świadczeń.

Sprawdzanie legalności dokumentów –od 500zł

Pozwala na uniknięcie wyłudzeń poprzez nieuczciwe klauzule lub podszywanie się pod urzędników lub przedstawicieli firm.

Monitorowanie GPS – od 500zł

Na przykład, służy wykryciu korzystania z aut służbowych dla celów prywatnych

Pozyskiwanie informacji – od 500zł

Prywatny detektyw pomoże we wszelkim wymaganym dla prowadzenia firmy zakresie.

ZADZWOŃ - NAPISZ

C
zynniki wpływające na koszty oferowanych usług:
Każda sprawa jest indywidualna i wymaga odmiennego nakładu sił i środków. Różnią się one także trudnością. Wymagają w szczególności zróżnicowanego poziomu doświadczenia zdobytego przez pracowników podczas praktyki zawodowej w policji, zespołach dochodzeniowych czy służbach wywiadowczych. Dlatego możliwe jest podanie jedynie uśrednionych stawek, które wynoszą ok. 150zł za godzinę pracy prywatnego detektywa, oraz ok. 1000zł za cały dzień.

Podsumowując, detektyw cennik. Detektyw Szczecin cennik, agencja detektywistyczna cennik, usługi detektywistyczne cennik.

https://www.facebook.com/agencjabahar/

O nas

Zadzwoń