Rate this post

DETEKTYW GDAŃSK. BAHAR

Detektyw Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasze biuro detektywistyczne w Gdańsku zaprasza do kontaktu.

Przede wszystkim detektywi są do Twojej dyspozycji 24/7.

Często pracujemy w terenie, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Detektyw Gdańsk, Gdynia, Sopot usługi:

  • poszukiwanie osób
  • obserwacja osób i mienia
  • dowody zdrady
  • sprawy rozwodowe
  • sprawy gospodarcze
  • badania DNA
  • wykrywanie podsłuchów

 

Przede wszystkim, nasze biuro detektywistyczne w Gdańsku pracuje zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi. Posiadamy licencję detektywa, wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych w MSW oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Kontakt

Dyskrecja i doświadczenie

Przede wszystkim, sama realizacja takiego zadania polega głównie na dyskretnym śledzeniu i obserwacji podejrzanego partnera, jak również dokumentowaniu jego poczynań poprzez zdjęcia lub nagranie. Jednak, sposób działania dobieramy indywidualnie do obserwowanego partnera i jego rytmu dnia.

Prywatny detektyw Gdańsk- Dowody zdrady

Do udowodnienia zdrady i zebrania dowodów zdrady, nie potrzebujemy wiele czasu. Dlatego, bywa, że wystarczy zaledwie kilka godzin lub jeden dzień by informacje stanęły przed nami otworem.

Rozwód-Detektyw Gdańsk, Gdynia, Sopot

Bardzo często jest tak, że małżonkowie przy rozwodzie wypierają się w sądzie zdrady. Wówczas można przeciwko nim nie tylko użyć dowodów zebranych przez detektywa, ale przede wszystkim można wezwać go na świadka.

Wiarygodność

Detektyw jest osobą poważaną i przede wszystkim wiarygodną. Dlatego może okazać się bronią ostateczną w sprawie, która być może nie przybrała takiego obrotu. Jakiego się spodziewaliśmy na samym początku.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE BAHAR

Z pewnością, nabyte w toku wieloletniej służby doświadczenie jest gwarantem kompleksowego świadczenia usług na najwyższym poziomie. Co więcej,  znajomość procedur prawnych jak i aspektów praktycznych daje nam możliwości poszukiwania dowodów skutecznie i sprawnie w każdej prowadzonej sprawie. Ponadto, w działaniach kierujemy się zasadami etyki, lojalnością wobec zleceniodawcy oraz szczególną starannością.

Podobnie, dokumentacja jaką przygotują Państwu nasi detektywi może posłużyć jako dowód w sądzie. Podsumowując, realizujemy usługi dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, których zakres uzgadniany jest jednostkowo ze zleceniodawcą

czytaj więcej...