Rate this post

DETEKTYW POZNAŃ. BAHAR

Detektyw Poznań

Nasze biuro detektywistyczne Poznań zaprasza do kontaktu.

Przede wszystkim detektywi są do Twojej dyspozycji 24/7.

Często pracujemy w terenie, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Detektyw Poznań zajmuje się realizacją m.in

  • poszukiwanie osób
  • obserwacja osób i mienia
  • dowody zdrady
  • sprawy rozwodowe
  • sprawy gospodarcze
  • badania DNA
  • wykrywanie podsłuchów

 

Przede wszystkim, nasze biuro detektywistyczne Poznań pracuje zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi. Posiadamy licencję detektywa, wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych w MSW oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Kontakt

Prywatny detektyw Poznań

Doświadczenie

Z pewnością, nabyte w toku wieloletniej służby doświadczenie jest gwarantem kompleksowego świadczenia usług na najwyższym poziomie. Co więcej,  znajomość procedur prawnych jak i aspektów praktycznych daje nam możliwości poszukiwania dowodów skutecznie i sprawnie w każdej prowadzonej sprawie.

Dowody w sądzie

Ponadto, w działaniach kierujemy się zasadami etyki, lojalnością wobec zleceniodawcy oraz szczególną starannością. Podobnie, dokumentacja jaką przygotują Państwu nasi detektywi może posłużyć jako dowód w sądzie.

Usługi- Prywatny detektyw Poznań

Podsumowując, realizujemy usługi dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, których zakres uzgadniany jest jednostkowo ze zleceniodawcą.

Zdrada- Agencja detektywistyczna

W

ielu ludzi będących w stałym, długoletnim związku napotyka często przykry problem jakim jest zdrada i dowody zdrady. Najczęściej towarzyszą temu zmiany w naszych relacjach z partnerem. Zdecydowane ochłodzenie naszych uczuć, a nawet kłótnie. Niekiedy sygnały są bardzo prozaiczne, a wręcz opiewające w codzienne praktyki. Takie jak nagłe zmiany w godzinach pracy, nie pozostawianie komputera, ani telefonu na wierzchu, częste wypady z kolegami czy wychodzenie z pokoju gdy dzwoni telefon.

Detektyw Poznań- rozwód

C

o jednak kiedy nie jesteśmy pewni co się dzieje? Co jeśli możemy jedynie podejrzewać, że nasz partner ma kogoś na boku? W konsekwencji takich sytuacjach coraz częstszym rozwiązaniem staje się wynajęcie detektywa.

W ostatnich latach, zdecydowanie wzrósł procent osób, które powierzają zadanie znalezienia dowodów na zdrady partnera, właśnie takim specjalistom z biura detektywistycznego. Przede wszystkim, dzięki nim możesz w bezpieczny sposób upewnić się, że jesteś notorycznie okłamywany i wyjść z tej sytuacji z obronna ręką.

Dziś odsetek osób decydujących się na rozwód z powodu zdrady, jest coraz wyższy. Niestety czasem pomimo jawnego zachowania współmałżonka, nie można mu danego czynu udowodnić. Jest nasze słowo, przeciwko jego słowu.
Niekiedy może się wydawać, że jest to sytuacja bez wyjścia. Dlatego wiele osób pomimo jawnego rozpadu małżeństwa, tkwi w nieudanym związku.

Idealnym rozwiązaniem tej sprawy, może okazać się zatrudnienie detektywa. Zazwyczaj detektyw kojarzy nam się z serialami kryminalnymi i filmami. Prywatny detektyw Poznań zbierając dowody zdrady współmałżonka, staje się tym samym bardzo wiarygodnym i przede wszystkim bezpośrednim świadkiem zdrady..

Prywatny detektyw Poznań

Dokumenty zbierane przez detektywów stanowią dowody prawne, dlatego wynajęcie specjalisty do udowodnienia zdrady naszego partnera jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku,

Dowody zdrady

kiedy chcesz wnieść pozew o rozwód na ich podstawie, a sam nie byłeś  w stanie dostarczyć odpowiednio mocnego dowodu

Sprawa rozwodowa

Ponadto, takie dowody są wykorzystywane również na potrzeby innych rozpraw sądowych.

Biuro detektywistyczne Poznań

Wielu zapytanych detektywów potwierdzi, że prawie wszystkie podejrzenia o zdradach okazują się prawdziwe.

Nieuczciwa konkurencja- prywatny detektyw Poznań

B

iuro detektywistyczne i nieuczciwa konkurencja. W dzisiejszym świecie bardzo często spotykamy się z oszustwami gospodarczymi lub kłodami podrzucanymi przez nieuczciwą konkurencję.

Gdy borykasz się z podejrzeniami o popełnianym przestępstwie, warto podjąć zdecydowane kroki, skorzystać z pomocy doświadczonych osób. Biuro detektywistyczne pomoże nam znaleźć dowody przeciwko nieuczciwości pracowników i konkurencji, przeprowadzi wywiad gospodarczy. Ponadto, szybka reakcja pozwoli nam na uchronienie firmy przed zmniejszeniem kapitału i niepotrzebnymi stratami finansowymi. Poprzez, prowadzone śledztwa gospodarcze, biuro detektywistyczne jest w stanie wyszukać źródła przestępstw, łamanie zakazów konkurencji bądź kradzieży firmowych informacji. Wywiad gospodarczy.

Nieuczciwa konkurencja warszawa. Wywiad gospodarczy Poznań

Po pierwsze, dzięki materiałom zebranym w czasie odbywającej się akcji zdobędą Państwo możliwość na złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Po drugie, nasze biuro detektywistyczne ustali tożsamość wszystkich sprawców i osób zamieszanych w działania na szkodę przedsiębiorstwa.

Odkryte zostaną wszystkie powody działania na Państwa szkodę.

Przede wszystkim, podejmowane działania przez detektywów są za każdym razem indywidualnie skierowane do potrzeb klientów.

Do każdej sprawy podchodzimy z największą rozwagą, co pozwala na zakończenie akcji sukcesem i powodzeniem.

Pamiętajmy, że bez pomocy fachowca nasza przedsiębiorczość może zostać narażona na poważne straty finansowe a czasami też bankructwo.

Dlatego, zwrócenie się do biura detektywistycznego może okazać się jedynym słusznym rozwiązaniem.

Szczególnie miej na uwadze bezpieczeństwo swojej firmy i kontroluj działania w niej wykonywane. Podsumowując, w razie nieuczciwej konkurencji udaj się do detektywa.