Rate this post

Detektyw zdrada-10 oznak, że on Cię zdradza

Ż
ycie w związku jest dla wielu ludzi spełnieniem marzeń, przyczyną szczęścia w życiu. Udane życie w związku może może być przyczyną wielu radości w życiu. Każda kobieta bez wątpienia jest szczęśliwa mając u swojego boku kochającego chłopaka, czy męża.
Jednak życie nie zawsze jest proste i przyjemne. Czasami może się zdarzyć, że kobieta podejrzewa swojego partnera o zdradę.

Niestety zdrady w dzisiejszych czasach zdarzają się coraz częściej. Zdrada osoby bliskiej jest czymś bardzo bolesnym. Czymś czego nikt nie chciałby doświadczyć, zwłaszcza jeżeli zależy nam na tym związku. Dlatego, posiadanie kogoś na boku wiąże się z koniecznością ukrywania tego. Powodować to może różne zachowania. Które można uznać jako symptomy niewierności.

Oznaki zdrady

1

DZIWNE WYDATKI

 JEŻELI NA KARCIE KREDYTOWEJ PARTNERA ZAUWAŻYSZ JAKIEŚ NIETYPOWE WYDATKI. NA PREZENTY, KTÓRYCH TY TYM CZASEM NIE DOSTAJESZ. CZY TEŻ RACHUNKI ZA KOLACJE W RESTAURACJACH, TO TAKŻE MOŻE BYĆ OBJAW ZDRADY

detektyw zdrada.

2

ZNIKANIE NA DŁUGI CZAS

JEŻELI TWÓJ PARTNER WYCHODZI WCZEŚNIEJ DO PRACY, PÓŹNIEJ Z NIEJ WRACA, CZASAMI WYCHODZI. NIE INFORMUJĄC WYRAŹNIE O TYM DOKĄD IDZIE, MOŻE BYĆ TO OBJAWEM NIEWIERNOŚCI.

3

OGRANICZENIE DOSTĘPU DO SWOJEGO KOMPUTERA I KOMÓRKI

 TO TAKŻE TYPOWY OBJAW NIEWIERNOŚCI. NA PRZYKŁAD, JEŻELI PARTNER ZMIENIŁ HASŁO DO SWOJEGO KOMPUTERA, CZY DO TELEFONU. NIE POZWALA CI JUŻ NIEGO KORZYSTAĆ.

4

MNIEJSZA ILOŚĆ SEKSU

TO BARDZO OCZYWISTY SYMPTOM ZDRADY. JEŻELI TWÓJ PARTNER MA MNIEJSZĄ OCHOTĘ NA SEKS, NIŻ ZAZWYCZAJ I NIE JEST TO SPOWODOWANE JAKIMŚ PROBLEMEM ZDROWOTNYM. Z PEWNOŚCIĄ MOŻE TO BYĆ JEDEN Z OBJAWÓW ZDRADY.

5

 PARTNER DBA O SIEBIE LEPIEJ NIŻ ZWYKLE

JEŻELI PARTNER NI STĄD, NI ZOWĄD ZMIENIŁ SWÓJ STYL, STAŁ SIĘ BARDZIEJ ELEGANCKI. MOŻE TO BYĆ SPOWODOWANE, ŻE POZNAŁ KOGOŚ INNEGO I STARA SIĘ TAMTEJ OSOBIE SPODOBAĆ.

detektyw zdrada

6

TAJEMNICZE ROZMOWY

JEŻELI TWÓJ PARTNER ODDALA SIĘ, ŻEBY ODEBRAĆ TELEFON ALBO ODRZUCA POŁĄCZENIA W TWOJEJ OBECNOŚCI. OZNACZAĆ TO MOŻE, ŻE DZWONI DO NIEGO JEGO KOCHANKA.

7

UTRATA ZAINTERESOWANIA TOBĄ

JEŻELI PARTNER CORAZ MNIEJ SIĘ TOBĄ INTERESUJE, CORAZ MNIEJ CZASU SPĘDZACIE RAZEM, STAJE SIĘ DLA CIEBIE OBCY. MOŻE TO OZNACZAĆ, ŻE MA KOGOŚ NA BOKU

8

KRYTYKA TWOJEJ OSOBY

PODOBNIE, JEŚLI PARTNER CZĘŚCIEJ NIŻ ZWYKLE JEST NA CIEBIE ZŁY, KRYTYKUJE CIĘ, MÓWI O TWOICH NIEDOSKONAŁOŚCIACH, CIĄGLE WSZCZYNA AWANTURY. INNYMI SŁOWY, MOŻE TO OZNACZAĆ, ŻE PRZYPRAWIA CI ROGI.

9

JEST PRZYGNĘBIONY, ZAMKNIĘTY W SOBIE

DALEJ, JEŻELI TWÓJ PARTNER ZMIENIŁ SWOJE ZACHOWANIE, STAŁ SIĘ BARDZIEJ TAJEMNICZY, ZAMKNIĘTY W SOBIE. MNIEJ MÓWI, BYĆ MOŻE COŚ PRZED TOBĄ UKRYWA. BYĆ MOŻE MA WYRZUTY SUMIENIA, MOŻE TO BYĆ SYMPTOMEM ZDRADY.

10

WIELKODUSZNOŚĆ

 DLATEGO, PARADOKSALNIE, JEŻELI TWÓJ UKOCHANY ZACZĄŁ ZWRACAĆ WIĘKSZĄ UWAGĘ NA CIEBIE, CZĘŚCIEJ KUPUJE CI KWIATY, GOTUJE TWOJE ULUBIONE POSIŁKI. BYĆ MOŻE TWÓJ PARTNER PRÓBUJE POZBYĆ SIĘ POCZUCIA WINY, KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ GO DRĘCZY PO ZDRADZIE.
Z
pewnością oznak zdrad partnera może być wiele. Jeżeli wydaje ci się, że twój partner nie jest z tobą szczery ale nie masz pewności. Dlatego, dobrym sposobem na jej uzyskanie może być skorzystanie z usług detektywa. Podsumowując, detektyw jest w stanie niepostrzeżenie śledzić twojego partnera. Przede wszystkim może on zdobyć dowody na to, że partner twój jest niewierny i cię oszukuje. Detektyw Zdrada

Kontakt z detektywem