Zadzwoń +48 533 622 473, +48 508 224 666
Jesteśmy do Twojej DYSPOZYCJI CAŁĄ DOBĘ

Detektyw cennik

detektyw cennik

Detektyw cennik

Detektyw cennik. Koszty, które poniesiemy przy zatrudnieniu detektywa, są zawsze sprawą mocno indywidualną. Uzależnioną od charakteru zlecenia. Zależą przede wszystkim od ilości użytych środków, aut, sprzętów, zaangażowania odpowiedniej ilości detektywów w całą sprawę oraz czasu, jaki trzeba będzie poświęcić.

Ważnym czynnikiem, który będzie miał wpływ na cenę usługi, będzie doświadczenie i wykształcenie kadry. Jeśli zależy nam na profesjonalizmie, warto zainteresować się agencjami, w których detektywami są ludzie z doświadczeniem w policji, zespołach dochodzeniowych lub służbach wywiadowczych. Im bardziej doświadczona i profesjonalna kadra, tym większe koszty. Bogate doświadczenie jest jednak często kluczowe dla rozwiązania sprawy – dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Patrząc na cenniki polskich agencji detektywistycznych możemy jednak podać, ile w przybliżeniu wynosi koszt wynajęcia detektywa. Uśredniając rynkowe wyniki, za godzinę pracy detektywa w Szczecinie zapłacimy 150 zł, za cały dzień zaś – około 1000 zł. W drugim przypadku należy jednak wziąć pod uwagę liczbę przepracowanych podczas danego dnia godzin. Która będzie niezbędna do zakończenia zlecenia. W końcu roboczy dzień detektywa nie zawsze trwa ,,regulaminowe” 8 godzin.

https://agencjabahar.pl/

Zadzwoń