Rozwód, zdrada

Rozwód czy zdrada nie jest przyjemnym doświadczeniem, ale nie musisz przez to przechodzić sam. Zgłoś się do naszego detektywa.

Dostarczymy niezbędnych dowodów i pomożemy Ci zamknąć ten nieprzyjemny etap w życiu.

Współpracujemy z najlepszymi adwokatami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i służą pomocą naszym klientom. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i zrobimy wszystko, aby jak najszybciej rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zebrane przez nas dowody z pewnością się tutaj przydadzą.

Wykrywanie podsłuchów

Masz obawy, że jesteś podsłuchiwany? Zgłoś się do Naszej Agencji Detektywistycznej.

Czynności wykonuje zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Rozwiejemy Twoje obawy i podejrzenia, sprawdzając konkretne pomieszczenia, budynki, samochody pod kątem podsłuchu.  Posiadamy  sprzęt najwyższej klasy oraz umiejętności niezbędne do wykonywania czynności.

Badania DNA

Masz poważne wątpliwości czy Twój syn jest rzeczywiście Twoim biologicznym dzieckiem? A może poszukujesz rodziców, którzy porzucili Cię dawno temu?
Nie musisz się z tym zmagać sam,  detektywi są do Twojej dyspozycji. Dyskretnie i z poszanowaniem godności pobierzemy próbki, a także zlecimy przeprowadzenie badań. To pomoże w ustaleniu, czy faktycznie masz jakiekolwiek zobowiązania wobec dziecka, które widzisz po raz pierwszy.

Padłeś ofiarą napadu, a może to Ciebie o coś oskarżają? Przeprowadzimy śledztwo, zbierzemy niezbędne materiały do badań DNA i dopilnujemy, aby wszystkie dowody znalazły się w sądzie.

Postępowanie spadkowe

Spadek często kojarzy się z pozyskaniem majątku. Jednak można wówczas przejąć także długi, a więc można mieć problemy z wierzycielami. Daj nam znać, a nasi detektywi  sprawdzą wskazaną osobę, zobaczymy jakie ma zobowiązania, jaki faktycznie jest jej majątek. Będziesz wiedzieć, czy taki spadek przyjąć, czy odrzucić.

Przekaż nam sprawę spadkową, a my sprawdzimy czy nie ma jakichś spadkobierców o których nie wiesz. Poszukamy ich i sprawimy, że cała sprawa spadkowa szybko się zakończy. Współpracujemy z najlepszymi z tej branży adwokatami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Osobisty kierowca

Potrzebna Ci ochrona? Masz wrażenie, że ktoś Cię obserwuje i nie chcesz sam jeździć samochodem? Pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Zapewniamy ochronę na dowolny czas, a także usługę osobistego kierowcy. Detektyw dowiezie Cię wszędzie, gdzie tylko będziesz chciał, zapewniając bezpieczeństwo, poprzez przydzielenie odpowiednio wyszkolonego człowieka. Nie ma znaczenia, czy ma to być jednorazowe zadanie, czy dłuższa współpraca, z naszym kierowcą, zarówno Ty, jak i bliskie Ci osoby, będziecie bezpieczni.

agencja detektywistyczna szczecin

Tester wierności

W Waszym poukładanym życiu coś się zaczyna rozsypywać? Pojawiają się telefony odbierane w łazience, nagłe wyjścia, wieczory i noce spędzane poza domem? Mogą to być sygnały zdrady. Jednak nawet bez takich sytuacji, pojawiają się obawy co do wierności.

Jeśli skontaktujesz się z nami, detektywi sprawdzą wierność Twojego partnera czy partnerki. Modelki i modele przeprowadzą prowokację, sprawdzając czy dana osoba jest wierna, czy może chętna do skoku w bok. Wszystko będzie przeprowadzone w taki sposób, że osoba sprawdzana nawet się nie zorientuje.

Poszukiwanie osób i mienia

Poszukiwania osób to niezwykle szeroki dział uwzględniający nie tylko poszukiwanie osób zaginionych, ale również poszukiwanie krewnych oraz osób ukrywających się.

Nasza Agencja Detektywistyczna specjalizuje się w odnajdywaniu jednostek zaginionych – nie tylko krewnych, ale także starych przyjaciół, rodziców biologicznych oraz dzieci. Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie. Po zapoznaniu się z okolicznościami sprawy oraz ocenie sytuacji podejmujemy niezbędne kroki, aby szybko i sprawnie odnaleźć wskazaną przez Klienta osobę bądź ustalić jej miejsce pobytu/zamieszkania.
Rozpoznanie przeprowadzimy dyskretnie, a zdobyte informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Obserwacja osób

Podejrzewasz, że pracownik niesłusznie korzysta ze zwolnienia lekarskiego? A może obawiasz się, że podczas Twojej nieobecności bliska Ci ubezwłasnowolniona osoba wpadnie w kłopoty?

Tutaj również możesz liczyć na pomoc naszej agencji detektywistycznej. Nie tylko sprawdzimy wszystkie informacje, ale także przeprowadzimy dyskretną obserwację wskazanej osoby, dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany o tym co robi i czy nie szkodzi sobie, albo Tobie. Dzięki temu, będziesz mógł spokojnie zająć się swoimi sprawami, wiedząc że wszystkiego pilnujemy.

Porady prawne

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz porady w sprawach kryminalnych, gospodarczych, czy może rodzinnych. Służymy naszymi umiejętnościami, doświadczeniem i wiedzą, współpracuje z najlepszymi w kraju specjalistami w zakresie szeroko pojętego prawa.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, możesz być pewien, że będziemy działać dla Ciebie z całkowitym oddaniem, a nasze kontakty z adwokatami pozwolą na szybkie i jak najlepsze zakończenie całej sprawy.

ile kosztuje detektyw, ile kosztuje wynajęcie detektywa