Zadzwoń +48 533 622 473, +48 508 224 666
Jesteśmy do Twojej DYSPOZYCJI CAŁĄ DOBĘ

Dowody zdrady

Dowody zdrady

Wielu ludzi będących w stałym, długoletnim związku napotyka często przykry problem jakim jest zdrada. Najczęściej towarzyszą temu zmiany w naszych relacjach z partnerem. Zdecydowane ochłodzenie naszych uczuć, a nawet kłótnie. Niekiedy sygnały są bardzo prozaiczne, a wręcz opiewające w codzienne praktyki. Takie jak nagłe zmiany w godzinach pracy, nie pozostawianie komputera, ani telefonu na wierzchu, częste wypady z kolegami czy wychodzenie z pokoju gdy dzwoni telefon.
Co jednak kiedy nie jesteśmy pewni co się dzieje? Co jeśli możemy jedynie podejrzewać, że nasz partner ma kogoś na boku?
W takich sytuacjach coraz częstszym rozwiązaniem staje się wynajęcie detektywa. W ostatnich latach, zdecydowanie wzrósł procent osób, które powierzają zadanie znalezienia dowodów na zdrady partnera, właśnie takim specjalistom. Dzięki nim możemy w bezpieczny sposób upewnić się, że jesteśmy notorycznie okłamywani i wyjść z tej sytuacji z obronna ręką.

Wielu zapytanych detektywów potwierdzi, że prawie wszystkie podejrzenia o zdradach okazują się prawdziwe.
Do udowodnienia zdrady nie potrzeba również wiele czasu. Bywa, że wystarczy zaledwie kilka godzin lub jeden dzień by informacje stanęły przed nami otworem. Sama realizacja takiego zadania polega głównie na dyskretnym śledzeniu i obserwacji podejrzanego partnera, jak również dokumentowaniu jego poczynań poprzez zdjęcia lub nagranie. Sposób działania jednak zostaje zwykle dobrany indywidualnie do obserwowanego partnera i jego rytmu dnia.

Dokumenty zbierane przez detektywów stanowią dowody prawne, dlatego wynajęcie specjalisty do udowodnienia zdrady naszego partnera jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku, kiedy chcemy wnieść pozew o rozwód na ich podstawie, a sami nie bylibyśmy w stanie dostarczyć odpowiednio mocnego dowodu. Takie dowody mogą być spokojnie wykorzystywane również na potrzeby innych rozpraw sądowych.

Zadzwoń