Zadzwoń +48 533 622 473, +48 508 224 666
Jesteśmy do Twojej DYSPOZYCJI CAŁĄ DOBĘ

O nas

Agencja Detektywistyczna BAHAR

Serdecznie witamy na stronie Agencji Detektywistycznej BAHAR. Od lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług detektywistycznych. W skład naszego zespołu wchodzą wyszkoleni i doświadczeni profesjonalni prywatni detektywi. Którzy dodatkowo w przeszłości zawodowo zajmowali się pracą w policji w pionach operacyjnych. Są to osoby wyspecjalizowane, doświadczone w swoich działaniach. Co na bieżąco jest wykorzystywane w prowadzonych czynnościach śledczych naszej agencji.

Biuro detektywistyczne

Oferujemy usługi dla firm i osób prywatnych. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów, to wartości z pewnością priorytetowe. Które kierują działaniami wszystkich licencjonowanych prywatnych detektywów w Agencji BAHAR. Standardowo przygotowujemy dokumentację i zbieramy odpowiedni materiał dowodowy. Jednakże wszystkie szczegóły współpracy określamy w chwili przyjęcia zlecenia. Ponad wszystko gwarantujemy pełen profesjonalizm działania, anonimowość oraz dyskrecję.

1aa

numer do detektywa

Wsparcie 24/7

Czasami trudno jest przewidzieć, kiedy będzie potrzebna pomoc. Przy ochronie albo poszukiwaniu osoby zaginionej. Nasza agencja jest do Twoich usług 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

prywatni detektywi ze szczecina

Wyłącznie profesjonaliści

Korzystając z naszych usług masz pewność, że korzystasz z pomocy profesjonalistów. Detektyw potrafi być dyskretny, a jednocześnie bardzo skuteczny w swoich działaniach.

detektyw szczecin

Sprzęt najwyższej jakości

Detektywi pracują przy użyciu najwyższej jakości sprzętów. To pozwala nam na pozyskanie dowodów. Które nie pozostawiają wątpliwości, a także na wykonywanie zadań na wysokim poziomie.

Chsze wiedzieć więcej? Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie

Zadzwoń