S

erdecznie witamy na stronie Agencji Detektywistycznej BAHAR. Od lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług detektywistycznych. W skład naszego zespołu wchodzą wyszkoleni i doświadczeni profesjonalni prywatni detektywi. Którzy dodatkowo w przeszłości zawodowo zajmowali się pracą w policji w pionach operacyjnych. Są to osoby wyspecjalizowane, doświadczone w swoich działaniach. Co na bieżąco jest wykorzystywane w prowadzonych czynnościach śledczych naszej agencji.

Biuro detektywistyczne

Oferujemy usługi dla firm i osób prywatnych. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów, to wartości z pewnością priorytetowe. Które kierują działaniami wszystkich licencjonowanych prywatnych detektywów w Agencji BAHAR. Standardowo przygotowujemy dokumentację i zbieramy odpowiedni materiał dowodowy. Jednakże wszystkie szczegóły współpracy określamy w chwili przyjęcia zlecenia. Ponad wszystko gwarantujemy pełen profesjonalizm działania, anonimowość oraz dyskrecję.

prywatni detektywi ze szczecina

Pomoc i wsparcie 24/7

Czasami trudno jest przewidzieć, kiedy będzie potrzebna pomoc detektywa. Przy ochronie albo w poszukiwaniu osoby zaginionej. W związku z tym, nasza agencja jest do Twoich usług 7 dni w tygodniu przez 24 godziny

Sprzęt najwyższej jakości

Detektywi pracują przy użyciu najwyższej jakości sprzętów. To pozwala nam na pozyskanie dowodów, które nie pozostawiają wątpliwości. Wykonujemy zadania na wysokim poziomie.

Wyłącznie profesjonaliści

Korzystając z naszych usług masz pewność, że korzystasz z pomocy profesjonalnych detektywów. Potrafimy być dyskretni, a jednocześnie bardzo skuteczni w swoich działaniach.

Działamy na terenie całej Polski

Detektywi z naszego biura detektywistycznego pracują na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Detektyw Szczecin