Zadzwoń +48 533 622 473, +48 508 224 666
Jesteśmy do Twojej DYSPOZYCJI CAŁĄ DOBĘ

Zdrada

Zdrada

Zaczyna się bardzo niewinnie. Nagle zauważasz, że mąż zaczął bardziej o siebie dbać. Nagle zaczynasz zwracać uwagę na jego dziwne zachowanie podczas rozmów telefonicznych. W końcu dochodzi do tego, że widzisz go z inną kobietą.. Zaczynasz podejrzewać zdradę i w związku z tym będziesz chciała rozwodu. Zanim jednak do tego dojdzie chciałabyś mieć pewność, że do zdrady doszło i jeżeli tak, to w sądzie potrzebne będą dowody, a tych dostarczyć Ci może  profesjonalista czyli detektyw. Szczecin, Warszawa, Gdańsk czy nawet nieduża Zielonka, praktycznie wszędzie znajdziesz firmę detektywistyczną, która zajmuje się tego typu sprawami.

Na Twoje zlecenie detektyw zacznie obserwować Twojego męża i jego towarzyszkę. Nie myśl, że dowody zobaczysz po dwóch dniach ich pracy. Musi to chwilę potrwać. Najczęściej dowody zdrady są rejestrowane za pomocą zdjęć, filmów oraz nagrań dźwiękowych. Oglądanie ich może być trudne. Musisz pamiętać, że to od Ciebie będzie zależało jak dużo dowodów będziesz potrzebowała. Detektyw po zaprezentowaniu Ci zgromadzonych dowodów zapyta czy ma dalej prowadzić śledztwo. Jeżeli stwierdzisz, że to co widziałaś Ci wystarczy to zapewne Twoja współpraca z detektywem się zakończy.

Gromadzenie dowodów zdrady nie jest przyjemnym okresem w życiu, dlatego ważne jest byś od razu nie zakładała najgorszego scenariusza. Jest prawdopodobne, że Twoje przypuszczenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wynajęcie detektywa to najlepsze co możesz zrobić by uspokoić swój rozum i serce.

Zadzwoń